UMLAUT - szkoła językowa i biuro tłumaczeń

O UMLAUT

Centrum Językowe UMLAUT powstało w Koszalinie w 2008 roku, a w 2014 roku zostało przekształocne w UMLAUT Sp. z o.o. 

Umlaut specjalizuje się w dwóch dziedzinach: jako szkoła językowa - w nauczaniu języków obcych, a jako biuro tłumaczeń - w usługach związanych z przekładem różnego rodzaju tekstów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauka języka

Szkoła językowa Umlaut oferuje naukę na różnych poziomach zaawansowania. Do tej pory wykształciło się tutaj ponad czterystu kursantów. Oferta szkoły skierowana jest do osób chcących poprawić swoje umiejętności językowe lub rozpocząć naukę języka obcego od podstaw, uczniów przygotowujących się do egzaminów gimanzjalnych i maturalnych, osób chcących uzyskać certyfikaty językowe różnego stopnia (np. Certyfikat B1, B2 czy C1 z niemieckiego w Goethe-Institut oraz FCE i CAE z angielskiego w British Council), lekarzy i pielęgniarek oraz opiekunów osób starszych wyjeżdżających do pracy w Niemczech. Organizowane są także standardowe kursy językowe, które mają ułatwić codzienną komunikację w języku obcym oraz korepetycje.

Tłumaczenia

Pisemne (zwykłe, specjalistyczne i poświadczone/uwierzytelnione - potocznie określane jako "przysięgłe") oraz ustne (konzekutywne i symultaniczne) w trakcie różnego rodzaju szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych. Z powyższych usług korzystają klienci prywatni, a także firmy, spółki, organizacje i stowarzyszenia.

Języki

Oferta kursów obejmuje następujące języki:             

  • angielski
  • niemiecki
  • włoski
  • szwedzki
  • polski (dla obcokrajowców)

Oferta tłumaczeń dotyczy wszystkich powyższych języków, a dodatkowo obejmuje również:

  • rosyjski
  • czeski
  • francuski
  • hiszpański

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadra

W szkole językowej Umlaut zatrudnieni są na stałe wykształceni filolodzy. Natomiast biuro tłumaczeń Umlaut to zespół profesjonalnych tłumaczy. Każdy współpracujący z Umlaut tłumacz przysięgły posiada wieloletnie doświadczenie w przekładach prawnych i prawniczych.

Centrum Językowe UMLAUT współpracuje również z native speakerami (rodowitymi użytkownikami danego języka) z Niemiec, z Wielkiej Brytani oraz z USA w zakresie konsultacji językowych oraz korekty tłumaczeń.